ابوذر بلالی

بسم الله … اولین نوشته بلاگ من | درباره ابوذر بلالی

فهرست مطالب

خیلی کلنجار رفتم و جستجو کردم تا برای اولین نوشته بلاگ یک موضوع پیدا کنم و بدون موضوع صحبت نکرده باشم اما باز هم موضوع خاصی جز معرفی این وبلاگ و اهداف نوشتن‌ها را بنویسم. حالا در سالگرد بالا آمدن سایت و بارگذاری محتوای اولیه و معرفی خودم، تصمیم به نوشتن و انتشار محتوا در قالب متنی گرفتم.

معرفی ابوذر بلالی

من در این وبسایت، در کنار معرفی نمونه کارها به نوشتن از روزمرگی‌ها، تجربیات و علایقم می‌پردازم. من ابوذر بلالی متولد سال 73، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه علم و صنعت که الان یعنی در دی‌ماه 1401 در حال گذراندن خدمت وظیفه هستم.

اولین نوشته وبلاگ من | معرفی وبلاگ شخصی ابوذر بلالی

معرفی وبلاگ شخصی ابوذر بلالی

ورود به دنیای محتوا

من در گذر زمان، با علاقه به تغییر در سازوکار آموزشی کشور، در مجموعه دفتر ارتباط با مدارس دانشگاه علم و صنعت، در سال 1394 آغاز به فعالیت کردم. در همین بازه زمانی با ورود به تولید محتوا در موضوعات علمی و آموزشی مربوطه با فعالیت، با تولید محتوا آشنا شدم. هرچند اوایل محتواها را با ترجمه و طراحی گرافیکی آغاز شد امّا با توجه به موضوع آموزش، خلاقیت مورد نیاز بود تا بتوانیم راحت با دانش‌آموزان در ارتباط باشیم.

وبلاگ نویسی و سایت belali.ir

هر چند پیش از سال 1394 هم در وبلاگ‌هایی نوشته بودم بارها در بلاگ،بلاگفا و میهن بلاگ و حتی همین اواخر ویرگول نوشتم امّا با اینحال همیشه نویسندگی در وبلاگ‌ها تداوم نداشت زیرا درگیری دانشگاهی، مسائل مختلف و شرایط همراهی نمی‌کرد. حالا و امروز که اولین نوشته بلاگ را دارم می‌نویسم با 28 سال سن امّا انگیزه‌ها، همراهانم و نوع نگاهم به زندگی باعث شده پا پس نکشم.

یادگیری و راه‌اندازی belali.ir

بالاخره در اواخر سال 1396 به سراغ سایت رفتم. از هم‌اتاقی‌هایی که درگیر راه‌اندازی یک سایت بودند یاد گرفتم و خودم را انداختم داخل استخر. از 5 سال پیش تاکنون بارها سایت بالا آمد. پایین رفت. امّا از سال 1400 دیگر همین بوده و همین. و حالا در سالگرد راه ‌اندازی سایت اولین نوشته بلاگ را دارم می‌نویسم.

اولین نوشته بلاگ من

همانگونه که در بالا گفتم، 5 سال از تلاشم برای راه‌اندازی این سایت، در اولین نوشته بعد از تلاش فراوان برای آغاز این فرایند، کمی از موضوعات کاری خودم خواهم گفت و حالا از موضوعاتی که قرار است در این نوشته‌ها اشاره کنم و بنویسم توضیحاتی ارائه می‌دهم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *