تجربیات شخصی

بسم الله … اولین نوشته بلاگ من | معرفی بلاگ من

بدون دیدگاه

خیلی کلنجار رفتم و جستجو کردم تا برای اولین نوشته بلاگ یک موضوع پیدا کنم و بدون موضوع صحبت نکرده باشم اما باز هم موضوع خاصی جز معرفی این وبلاگ و اهداف نوشتن به ذهنم نرسید. حالا در سالگرد بالا آمدن سایت و بارگذاری محتوای اولیه و معرفی خودم، تصمیم به نوشتن و انتشار محتوا در قالب متنی گرفتم.

معرفی بلاگ من

من یعنی ابوذر بلالی در بلاگ شخصی‌ام، در کنار معرفی نمونه کارهای شغلی و پروژه‌های کاری، به نوشتن از روزمرگی‌ها، تجربیات و علایقم می‌پردازم. این علایق شامل اصلی‌ترین موضوع هدف من، یعنی ارزیابی محتوای حوزه کودک و نوجوان برای پیشنهاد دادن به مخاطب والدین است.

 

بلاگ نویسی و دلایل من برای نوشتن

امّا پیش از همه، بگذارید از اول شروع کنم. از ورودم به محتوا تا کنون.

ورود به دنیای محتوا

من در گذر زمان، با علاقه به تغییر در سازوکار آموزشی کشور، در مجموعه دفتر ارتباط با مدارس دانشگاه علم و صنعت، در سال 1394 آغاز به فعالیت کردم. در همین بازه زمانی با ورود به تولید محتوا در موضوعات علمی و آموزشی مربوطه با فعالیت، با تولید محتوا آشنا شدم. هرچند اوایل محتواها را با ترجمه و طراحی گرافیکی آغاز شد امّا با توجه به موضوع آموزش، خلاقیت مورد نیاز بود تا بتوانیم راحت با دانش‌آموزان در ارتباط باشیم.

وبلاگ نویسی و سایت belali.ir

هر چند پیش از سال 1394 هم در وبلاگ‌هایی نوشته بودم بارها در بلاگ،بلاگفا و میهن بلاگ و حتی همین اواخر ویرگول نوشتم امّا با اینحال همیشه نویسندگی در وبلاگ‌ها تداوم نداشت زیرا درگیری دانشگاهی، مسائل مختلف و شرایط همراهی نمی‌کرد. حالا و امروز که اولین نوشته بلاگ را دارم می‌نویسم با 28 سال سن امّا انگیزه‌ها، همراهانم و نوع نگاهم به زندگی باعث شده پا پس نکشم.

یادگیری و راه‌اندازی belali.ir

بالاخره در اواخر سال 1396 به سراغ سایت رفتم. از هم‌اتاقی‌هایی که درگیر راه‌اندازی یک سایت بودند یاد گرفتم و خودم را انداختم داخل استخر. از 5 سال پیش تاکنون بارها سایت بالا آمد. پایین رفت. امّا از سال 1400 دیگر همین بوده و همین. و حالا در سالگرد راه ‌اندازی سایت اولین نوشته بلاگ را دارم می‌نویسم.

اولین نوشته بلاگ من

اینجا و جاهایی که من را می‌توانید بیابید، من در حال تولید محتوا و حرف زدن در مورد قالب‌های محتوایی متفاوت هستم. هر چند خودم را متخصص نمی‌دانم ولی بسیار علاقمندم که دانشم را در مسیر ارزیابی محتوا و قالب‌های محتوایی کودک و نوجوان افزایش دهم. در موضوع کتاب و مدرسه، سایت ابزار کلاس بستری است که به بازی‌آموزی و معرفی محتوای خوب آموزشی می‌پردازم.

در موضوع بازی و خانواده و سرگرمی‌های دورهمی مجله آیوی گیم را دنبال کنید.

امّا در اینجا، از انیمیشن، انیمه، فیلم، سریال، کتاب و بازی و حتی سایت‌های مختلف صحبت می‌کنم. از همه به اندازه‌ای که نظر شخصی‌ام را انتقال داده باشم.

 

مقاله های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید