طراحی سایت آیوی گیم | پشتیبانی و استراتژی محتوا

طراحی سایت آیوی گیم جزو اولین طراحی‌های سایت من بوده و بخاطر اینکه زمینه مورد علاقه من بود هم‌چنان در حال فعالیت به عنوان مدیر این مجله بازی و سرگرمی هستم. مسیر رسیدن آیوی گیم به این نقطه پرفراز و نشیب امّا با همکاری محمدرضا (کوروش) امکان پذیر شد و الان با سه نیروی نویسنده در حال حرکت رو به جلوست.

طراحی سایت آیوی گیم

پرسونا در طراحی سایت آیوی گیم:

در هنگام طراحی سایت آیوی گیم موضوع اساسی و مهم اهمیت به پرسونای درست بود. اینکه مخاطبی که به دنبال بازی مناسب برای سرگرم شدن باشد قرار است از سایت بازدید و به مطالعه بپردازد قسمت مهم ویژگی پرسونای ما در آیوی گیم بود.

در طراحی سایت آیوی گیم به دنبال ارائه مجموعه جامع و کاملی از محتواهای آموزشی و مشاوره خرید بازی رومیزی و معرفی بازی ویدئویی در این سایت هستیم. هر بخش برعهده یکی از عزیزان همراه من درحال توسعه و تولید محتواست و کار طراحی UX سایت بر عهده کوروش کریمی است.

مسیر رسیدن به این نقطه در طراحی آیوی با گذر از چندین بار شکست کامل در طراحی بخاطر عدم شفافیت در آینده آیوی بود امّا هم اکنون حدود یک سال است که آیوی در حال فعالیت است و هر روز بیش از پیش به ادامه فعالیتش دلبسته می‌شوم.

طراحی استراتژی محتوای آیوی گیم:

یکی از مهم ترین مسائل در گام بعدی طراحی سایت، اهمیت به فرایند تولید محتوا و استراتژی آن است. با توجه به عدم وجود بستری مناسب برای محتواهای حوزه بازی رومیزی و طراحی بازی رومیزی تمرکز اولیه در محتوای آیوی معرفی این دسته از بازی‌ها و همچنین اشاعه فرهنگ بازی‌های رومیزی است بگونه‌ای که جامع ترین مقالات در موضوع تاریخچه بردگیم و بازی رومیزی چیست در سایت آیوی گیم قرار دارد.

پس از 8 ماه فعالیت مداوم و اطمینان از راه و مسیر آیوی گیم، با اضافه شدن آرین مختاری و با سپردن مسئولیت حوزه بازی‌های ویدئویی به او، قسمت معرفی و اخبار بازی ویدئویی از 4 ماه پیش راه اندازی و هم‌اکنون در حال فعالیت است. فعالیتی که دوست دارم سرعت بیشتری پیدا کرده و به زودی به بازوی قوی آیوی تبدیل شود.

از مهم‌ترین اتفاقاتی که در سال 1401 برای مجموعه آیوی‌گیم رقم زدیم، مقوله‌ای به نام رومیزشکافی است. رومیزشکافی به معنای کالبدشکافی تجربه یک بازی رومیزی است که با هدف مشاوره خرید بازی فکری و رومیزی مناسب هر جمع تعریف شده است به رومیزشکافی بیش 10 بازی رومیزی پرداخت.

 

 

این نمونه کار منو دوست دارید؟ ابوذر بلالی رو به دوستات معرفی کن!

همچنین ببینید پروژه‌های مشابه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید